چرا دبستان طاها؟

چرا دبستان طاها؟

دبستان و پیش دبستانی طاها

پیش دبستانی و دبستان پسرانه غیرانتفاغی طاها اسلامشهر یکی از معتبرترین و موفق ترین مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدرسه خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان تهران منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود.

در ویدئو زیر میتوانید معرفی اجمالی از دبستان طاها را مشاهده نمایید

مدرسه طاها ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

ویژگی های خاص دبستان طاها را میتوانید توسط فایل صوتی زیر گوش داده و اطلاع کسب کنید:

دبستان طاها چه ویژگی هایی دارد؟

دبستان طاها سعی کرده است که مجموعه ای از ویژگی های دبستان خوب را در خودش جای دهد. در ادامه این مطلب ما به پاسخ سوالهای رایجی که درباره ویژگی ها و مزایای دبستان غیر انتفاعی طاها پرسیده شده است،میپردازیم:

1-کادر مجرب و با تجربه

کادر مجرب و مسلط دبستان طاها میزان سطح علمی دانش آموزان را بسیار بالا برده است و مدرسه ای با سطح آموزشی بالا برای دانش آموزان رقم زده است.

2- دارا بودن مربیان تربیتی با تجربه

حضور مستمر مربیان با تجربه  و صاحب سبک تربیت کودکان و نوجوانان در مدرسه طاها،باعث ارتقای سطح اخلاقی و دینی دانش آموزان شده است که همین امر مورد رضایت بسیار زیاد والدین عزیز قرار گرفته است.

دبستان طاها - ارتقای ارزش های اخلاقی

3- فضای شاد و حیاط مناسب

فضای دبستان طاها و دارا بودن حیاط مناسب و زمین چمن مصنوعی ،مکانی بسیار دوست داشتنی و شاد را برای دانش آموزان فراهم نموده است.

4- فضای آموزشی مناسب

امکانات بسیار خوب دبستان،از جمله کلاس های هوشمند،فضای بزرگ و متناسب کلاس ها و بسیاری از موارد دیگر سرعت تربیت و آموزش دانش آموزان را بسیار بالا برده است.

5- برنامه های ویژه کشف استعداد

استعدادیابی هنری،ورزشی و آموزشی هر ساله در مدرسه طاها انجام میشود و برای دانش آموزان مستعد برنامه ها و کلاس های ویژه ای طرح ریزی و ارائه میشود.

این ویژگی ها و بسیاری از موارد متمایز کننده دبستان طاها از سایر مدارس دیگر،حاصل سالها تجربه کادر آموزشی و مدیریتی این دبستان میباشد.شما میتوانید با مراجعه و حضور در دبستان طاها،شاهد محیط مناسب آموزشی و تربیتی این مدرسه باشید.

استعدادیابی در دبستان طاها

برای ارتباط با دبستان میتوانید با شماره های 021-56155601 – 021-56155600 تماس حاصل فرمایید.

جهت پیش ثبت نام در مقطع دبستان یا پیش دبستانی روی پیش ثبت نام دبستان طاها کلیک کنید.

دنبال کردن ما در Telegram

دنبال کردن ما در Instagram

اشتراک گذاری این مقاله

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


جستجو در سایت


آخرین مطالب